-->
top
PFR 790 395 565
Oferta przedstawiona na stronie internetowej nie jest ofertą handlowa w rozumieniu kodeksu cywilnego
SLK studio - Poligrafia, ulotki, broszury, plakaty...

... jest dla nas narzędziem, dzięki któremu możemy realizować poszczególne zlecenia. Poligrafia mimo, że potocznie zwana drukiem, to jednak dużo więcej niż sam druk. To umiejętności i cała wiedza na temat druku od fazy projektowej, ułożenia wszystkich elementów gotowego projektu (np. ulotka, plakat, folder), łącznie z naniesieniem informacji dla drukarza i introligatora. DTP bo tak zwane są wszystkie wyżej wspomniane czynności to także umiejętny dobór mediów pod nadruk, ich rodzaj, grubość, faktura itp.

W zakresie drukowanych materiałów reklamowych zapewniamy kompleksową obsługę: projekt, przygotowanie do druku, sam druk oraz ekspedycje i kolportaż materiałów.

Aktualności
"Litery przestrzenne 3D"

Potrzebujesz szyldu innego niż wszystkie ?
szukasz niepowtarzalenj reklamy?
Dobrze trafiles - Litery z lekkiej pianki XPS malowane na dowolny kolor juz od 1,99zł !!!

"Strony WWW"

Profesjonalny projkekt graficzny twojej strony WWW juz od 200zł!!!

"Karty firmowe"

Obniżamy ceny - tylko teraz Mega Promocja 1000szt wizytowek firmowych już za 179zł / netto. Profesjonalny projekt absolutnie gratis !!!

"Długopisy reklamowe"

Dlugopisy reklamowe - dowolne kolory oraz ksztalty - krotki czas realizacji, atrakcyjne projekty.

"Roll-UP"

Nasza oferta została poszerzona na systemy ekspozycyjne ROLL-UP w szerokościach 85, 100 i 120 cm. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji na zamówienia.

DRUGI BANER ZA 1/2 CENY

Rozpoczynamy nową promocję dla naszych klientów. Oddajemy Państwu drugi i każdy kolejny baner za połowę ceny. Zadzwoń zapytaj o szczegóły.

DRUKARNIA CYFROWA

Oddajemy do Państwa dyspozycji calkowicie nowe urządzenie dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szybki druk cyfrowy w formacie A3 plus. Wizytowki, plakaty, foldery, karnet, bilety - extremalnie szybko i pewnie!!!

© Copyright SLK studio 2008-2009