-->
top
PFR 790 395 565
Oferta przedstawiona na stronie internetowej nie jest ofertą handlowa w rozumieniu kodeksu cywilnego
Upominki i gadżety reklamowe

W naszej ofercie znaleźć można wiele przedmiotów codziennego użytku (parasole, kalendarze, długopisy, torby reklamowe) oznaczonych logiem Twojej firmy. Ale nie samą codziennością człowiek żyje, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty podarunki sportowe, związane z rekreacją i wypoczynkiem. Do tego dodaliśmy trochę elektroniki i produktów ekskluzywnych i tak powstała nasza oferta upominków dla Twoich klientów.

Z przyjemnością pomożemy wybrać upominek dla twojego klienta - Wystarczy, że powiesz nam do kogo chcesz dotrzeć, a my zaproponujemy kilka naszych produktów.


Aktualności
"Litery przestrzenne 3D"

Potrzebujesz szyldu innego niż wszystkie ?
szukasz niepowtarzalenj reklamy?
Dobrze trafiles - Litery z lekkiej pianki XPS malowane na dowolny kolor juz od 1,99zł !!!

"Strony WWW"

Profesjonalny projkekt graficzny twojej strony WWW juz od 200zł!!!

"Karty firmowe"

Obniżamy ceny - tylko teraz Mega Promocja 1000szt wizytowek firmowych już za 179zł / netto. Profesjonalny projekt absolutnie gratis !!!

"Długopisy reklamowe"

Dlugopisy reklamowe - dowolne kolory oraz ksztalty - krotki czas realizacji, atrakcyjne projekty.

"Roll-UP"

Nasza oferta została poszerzona na systemy ekspozycyjne ROLL-UP w szerokościach 85, 100 i 120 cm. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji na zamówienia.

DRUGI BANER ZA 1/2 CENY

Rozpoczynamy nową promocję dla naszych klientów. Oddajemy Państwu drugi i każdy kolejny baner za połowę ceny. Zadzwoń zapytaj o szczegóły.

DRUKARNIA CYFROWA

Oddajemy do Państwa dyspozycji calkowicie nowe urządzenie dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szybki druk cyfrowy w formacie A3 plus. Wizytowki, plakaty, foldery, karnet, bilety - extremalnie szybko i pewnie!!!

© Copyright SLK studio 2008-2009